П`ятниця, 29.03.2024, 05:09
Головна » 2018 » Квітень » 10 » Прилітай, пташино, прилітай, - Звесели наш рідний ніжинський край
Прилітай, пташино, прилітай, - Звесели наш рідний ніжинський край

Прилітай, пташино, прилітай, -

Звесели наш рідний ніжинський край

Під таким гаслом 30 березня відбулося в ДНЗ № 21 «Калинонька» свято «Зустрічі перелітних птахів».

До малят завітали гості – учні Ніжинського міського ліцею. Вони провели з дошкільниками справжнє свято зустрічі птахів. В цьому святі малюки були не лише глядачами, а й безпосередніми учасниками дійства. Кожна група до цього свята демонструвала «приліт» свого улюбленого птаха, голосно відтворивши його спів, зовнішній вигляд та поведінку. Веселий, дзвінкій сміх лунав довкола.

Малюкам розповідали про незвичайні пташині мандри, про те, як з кожним роком зменшується чисельність різних видів птахів. Багато з них стають рідкісними або й зовсім зникають. Для того, щоб запобігти зникненню птахів, їх треба вивчати й охороняти. А щоб охороняти пташок, треба їх знати і любити. Знати все про їх життя, а саме: чим живляться, де живуть, кому який «будиночок» потрібен.

Вихованцям дитячого садка надзвичайно сподобалися цікаві вікторини, ігри, конкурси.

Свято продовжилося на вулиці.

Про птахів вихователі розповідали казки, діти закликали птахів, презентували свої малюнки, виліплені фігурки пернатих, про них співали пісні, відгадували загадки, водили хороводи.

Родзинкою свята став казковий голуб – листоноша: він роздавав дітям усіх груп листи – подяки за те, що малюки піклувалися про своїх пернатих друзів взимку.

Казковий Голуб роздавав подяки і говорив:

«Мене до вас прислали сова, снігур, синички –

подякувати щиро за щедрі годівнички!»

Птахи – частинка природи, які потребують любові. Окрім того, що вони дарують усім не лише чудовий спів, а і знищують шкідливих комах. Отож, охорона птахів має надзвичайно велике значення

Птахи – посланці миру, вони не знають державних кордонів і несуть радість і захоплення усім людям.

Тож нехай бажання допомогти ближньому стане для маленьких громадян України мотивом на шляху до шляхетних звершень!

Переглядів: 475 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0