Неділя, 16.06.2024, 03:11
Вітаю Вас, Гість

Історія закладу

            Наш дитячий садок гостинно запросив малюків в далекому 1979 році. Відкриттю садочка сприяла робота творчого колективу будівельників комбінату Чернігівпромбуду, а тому садочок отримав назву «Будівельник». Очолила дитсадок Шапкіна Н.І.
            У 1990 році завідувачем призначена Ревенчук Л.Я., яка до цього 4 роки працювала на посаді вихователя-методиста даного закладу. В 1991 році дошкільний навчальний заклад було передано на баланс міського відділу освіти. З 1996 року - дошкільний заклад комбінованого типу: відкрито 3 спеціальні групи, 2 групи для дітей з порушеннями мови, 1 група – з порушенням зору. З 2012 року дошкільний навчальний заклад очолює Пищик Тетяна Сергіївна.
           Наш садок - це типове сучасне приміщення з музичним та спортивним залами, сенсорною кімнатою. Вважаючи надзвичайно важливим реалізацію інтегрованого підходу до особистості, формування в неї систематизованого уявлення про світ, створення цілісного його образу, збагачення універсальними знаннями й уявленнями про довкілля й власне внутрішнє життя педагогічний колектив обрав пріоритетним напрямком діяльності реалізацію завдань соціалізації особистості дитини, підготовку дитини до життя. З 2004 року функціонує як центр соціалізації особистоі дитини.