Четвер, 28.03.2024, 15:41

Наш колектив

У  закладі дошкільної освіти функціонує 10 груп: 1 група для дітей раннього віку; 6 груп – дошкільного віку (з них 3 інклюзивні); 3 групи (спеціальні, різновікові) - 2 групи - для дітей з порушеннями мовлення, 1 група – з порушенням зору.
 В закладі працює  31 педагог, 2 старші медичні сестри і 26 осіб обслуговуючого персоналу.
 Очолює роботу колективу директор – Пищик Тетяна Сергіївна, освіта – вища, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України; педагогічний стаж – 28 років.

Педагогічний колектив

Вихователь – методист, спеціаліст вищої категорії, - Коренькова Наталія Миколаївна, освіта – вища, педагогічний стаж – 23 роки.
 Педагогічний колектив закладу налічує:

• спеціалісти -  9 (32%)
  • ІІ категорія  - 6 (19 %)
  • І категорія – 6 (19 %)
  • вища категорія – 10 (31%)
  • звання – 4 (13 %).

практичний психолог– Самойленко Марія Кузьмівна, спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист;
музичні керівники  Іващенко Юлія Миколаївна, спеціаліст вищої категорії , Андрейкіна Алла Максимівна, спеціаліст ,Тихоненко Вікторія Віталіївна, спеціаліст І категорії;
інструктор з фізичного вихованняСергієнко Людмила Олександрівна, спеціаліст;
вчителі-логопеди:Махинько Т.М., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель-логопед; Александрова О.В. – спеціаліст вищої категорії;
вчитель-дефектологРакова В.М., спеціаліст І категорії.