Субота, 20.04.2024, 15:00

МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК

Спеціаліст 1категорії

Стаж роботи 16 років

Педагогічне кредо: ЩОБ КОГОСЬ ЧОМУСЬ НАВЧИТИ, ПОТРІБНО ЛЮБИТИ ТЕ, ЧОМУ НАВЧАЄШ, І ТИХ, КОГО НАВЧАЄШ!

Життєве кредо: «Учитись важко, а учить ще важче. Але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти»

Проблема над якою працює педагог: «LEGO – технології як інноваційний засіб формування музичної культури дошкільників» Конструювання сприяє розвитку мислення, спритності, а також інтелекту, уяви та творчих здібностей. Якщо з дитинства  прагнути до пізнання – це перейде в уміння вчитися з великим інтересом.

Свято "З Днем Конституції України!"

Родинне свято "Ми - одна сім'я - тато, мама, я"

Музично-ігрова програма "Дивись на нас як на рівних"

ІВАЩЕНКО ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА

МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК

Спеціаліст вищої категорії

Стаж роботи 28 років

Педагогічне кредо: ПРАЦЮЙ ТАК, ЩОБ КОЖНА ДИТИНА ВІДЧУЛА  СЕБЕ ТАЛАНОВИТОЮ!

Життєве кредо: ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАЙ ТРИ СВЯТІ ПОНЯТТЯ - БОГ, БАТЬКІВЩИНА, МАТИ!

Проблема над якою працює педагог: «Розвиток творчої особистості дошкільників засобами інтегративних підходів до організації роботи театрального гуртка».

Педагог вважає, що саме такий підхід до навчання здатен підняти розвиток мислення і сприйняття на більш високий рівень, сприяє прояву креативності, ініціативності, самостійності, а також допомагає значно збагатити почуття дитини, розкрити її творчий потенціал.

Музична грамота в казочках (авторська добірка дидактичних вправ, ігор та завдань)

Психолого-педагогічний проект "Краса і грація у кожнім порусі, у кожнім кроці!  Людино, ти вінець краси серед усіх творінь!"

Сценарій лялькової вистави "Що пожежа - то не жарти!  Пам'ятати всім це варто!"

АЛЕКСАНДРОВА ОЛЕКСАНДРА ВІКТОРІВНА

ВЧИТЕЛЬ-ЛОГОПЕД

Спеціаліст вищої категорії

Стаж роботи 25 років

Педагогічне кредо:  Кожен із нас прийшов на білий світ

Пізнать його, приховане відкрити,

Знань, мудрості добуть, та перш за все

Повинні ми навчитись говорити.

Життєве кредо: Ставитися до інших так, як хочеш щоб ставилися до тебе.

Проблема над якою працює педагог: Використання інноваційних технологій. Коректурні таблиці в логопедичній роботі з дітьми, що мають загальне недорозвинення мовлення.

Моя робота - це моє життя

Ігри для Совознайки

Поради логопеда

РОМАСЕВИЧ ВАРВАРА ІВАНІВНА