Четвер, 28.03.2024, 23:07

Ожема Анастасія Олександрівна

Помічник вихователя: Прокопець Юлія Олександрівна

Напрямки роботи групи

У своїй роботі використовуємо та впроваджуємо програму «Дошкільнятам освіта для сталого розвитку», яка формує у дітей екологічні, економічні та соціальні навички.

Завдання освітньо-виховної роботи з дітьми:

• формування у дітей початкових уявлень про дії та поведінку, що орієнтовані на сталий розвиток, необхідних для свідомого вибору способу власного життя;
  • усвідомлення старшими дошкільниками необхідності збереження ресурсів Землі та особистої причетності до майбутнього суспільства і природи;
  • розвиток у дітей звичок і моделей поведінки, що відповідають сталому розвитку, бажання діяти у цьому напрямку.

З метою покращення роботи, щодо підвищення рівня соціальних прав та фінансової освіти дітей дошкільного віку проводимо роботу за програмою «Афлатот». Нашою метою є виховання соціально-відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей, що зробить їх спроможними змінити власне життя та світ довкола на краще.