Четвер, 14.12.2017, 05:07

Наш колектив

У дошкільному навчальному закладі функціонує 11 груп: 2 групи для дітей раннього віку, 6 груп – дошкільного віку, 3 групи (різновікові) -2 групи - для дітей з порушеннями мовлення, 1 група – з порушенням зору.
 В закладі працює  31 педагог, 2 старші медичні сестри і 28 осіб обслуговуючого персоналу.
 Очолює роботу колективу завідувач – Пищик Тетяна Сергіївна, освіта – вища, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України; педагогічний стаж – 24 роки.

Педагогічний колектив

Вихователь – методист, спеціаліст вищої категорії, - Коренькова Наталія Миколаївна, освіта – вища, педагогічний стаж – 19 років.
 Педагогічний колектив закладу налічує:
9 педагогів, які мають вищу категорію,
4 – І категорію,
5 – ІІ категорію,
13 –  спеціалісти,
практичний психолог– Самойленко Марія Кузьмівна, спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист;
музичні керівники  Іващенко Юлія Миколаївна, спеціаліст вищої категорії , Андрейкіна Алла Максимівна, спеціаліст ,Тихоненко Вікторія Віталіївна, спеціаліст І категорії;
інструктор з фізичного вихованняСергієнко Людмила Олександрівна, спеціаліст;
вчителі-логопеди:Махинько Т.М., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель-логопед; Александрова О.В. – спеціаліст вищої категорії;
вчитель-дефектологРакова В.М., спеціаліст І категорії.