Четвер, 19.10.2017, 17:30

Наш колектив

У дошкільному навчальному закладі функціонує 11 груп: 2 групи для дітей раннього віку, 6 груп – дошкільного віку, 3 групи (різновікові) -2 групи - для дітей з порушеннями мовлення, 1 група – з порушенням зору.
 В закладі працюють 28 педагогів, 2 старші медичні сестри і 28 осіб обслуговуючого персоналу.
 Очолює роботу колективу завідувач – Пищик Тетяна Сергіївна, освіта – вища, спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України; педагогічний стаж – 23 роки.

Педагогічний колектив

Вихователь – методист, спеціаліст вищої категорії, - Коренькова Наталія Миколаївна, освіта – вища, педагогічний стаж – 17 років.
 Педагогічний колектив закладу налічує:
8 педагогів, які мають вищу категорію,
5 – І категорію,
6 – ІІ категорію,
11 –  спеціалісти,
практичний психолог– Самойленко Марія Кузьмівна, спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист;
музичні керівники  Іващенко Юлія Миколаївна, спеціаліст вищої категорії , Андрейкіна Алла Максимівна, спеціаліст ,Тихоненко Вікторія Віталіївна, спеціаліст І категорії;
інструктор з фізичного вихованняСергієнко Людмила Олександрівна, спеціаліст;
вчителі-логопеди:Махинько Т.М., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель-логопед; Александрова О.В. – спеціаліст вищої категорії;
вчитель-дефектологРакова В.М., спеціаліст.