Вівторок, 16.04.2024, 11:41

Тихоненко Вікторія Віталіївна

Помічник вихователя: Храпун Лідія Григорівна

Напрямки роботи групи

• Розширювати і збагачувати первинне орієнтування дитини у навколишній дійсності.
  • Формувати уявлення про число, множину.
  • Ознайомлювати з формою, величиною предметів.
  • Вчити орієнтуватися в просторі та часі.
  • Вчити дітей складати групу з окремих предметів за зразком, виокремлювати один предмет із групи, розрізняти поняття «багато», «один», знаходити багато предметів та один із них.
  • Вчити розрізняти рівність і нерівність груп предметів за їх кількістю, користуючись прийомами накладання та прикладання.
  • Продовжувати формувати у дітей вміння прівнювати за висотою, довжиною, шириною предмети однакових і різних розмірів.
  • Вчити розрізняти і називати геометричні фігури.
  • Вчити диференціювати та позначати словами положення предметів у просторі ( попереду, нижче, вище, близько, далеко) та напрямки ( вниз, вгору).
  • Формувати вміння розрізняти і називати відрізки доби: ранок-день-вечір-ніч; часові відношення: вчора-сьогодні-завтра.

ПРО ПРИРОДУ ДБАЄМО - ЗА МЕШКАНЦЯМИ КУТОЧКА ПРИРОДИ ДОГЛЯДАЄМО