Середа, 24.04.2024, 16:58
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-10 з 10 повідомлень
10. Аня Есипенко [Keramelka]  (27.04.2015 09:04)
0
Моя дитина відвідуе 2 ясельну групу, вся наша родина задоволена. Велика подяка нашим вихователям: Ожемі Надії Володимирівній, Коломійченко Наталії Валеріївній, і пом. вихователя Кательницькій Олені Михайлівній, а також директору дитячого садочка Пищик Тетяні Сергіївній

9. Олена Гуренко [Олена]  (23.04.2015 12:56)
0
Моя дочка Настя  ходит во 2 ясельную группу . За время посещения садика в ребенке произошли заметные изменения. Настя стала внимательной, усидчивой, покладистой. Это заслуга наших воспитателей : Ожемы Надежды Владимировны, Коломийченко Натальи Валерьевны и пом.воспитателя Кательницкой Елены Михайловны. После садика у ребенка всегда масса впечатлений.  Детки рисуют,  учат стихи, играют в развивающие игры,  поют, танцуют, занимаются физкультурой.  Низкий поклон ВАМ наши воспитатели.

8. Ира Канюка   (18.04.2015 17:32)
0
Дякуємо нашим вихователям за їхню роботу з нашими дітьми, цікаві заняття у групі, оригінальні ідеї на свята, за дружню атмосферу у групі і в педколективі. Діти із задоволенням відвідують садок, де вивчають багато цікавого і пізнавального для себе. Особлива подяка вихователю 2-ї старшої групи "Пізнайки" Гейко С.М.

7. светлана   (15.04.2015 21:01)
0
спасибо воспитателям 2логопедгруппы за доброту, любовь,профессионализм и понимание.

6. Анастасия   (15.04.2015 20:56)
+1
велика подяка вихователям :Шкурат Валентині Олександрівні,Момот Тетяні Петрівні;вчителю-логопеду Александровій Олександрі Вікторівні та помічнику вихователя Фомук Любов Василівні за любов и розуминня до наших дитей.

5. Алена   (14.04.2015 20:32)
Група "Пізнайки"
Вихователі: Гейко Світлана Миколаївна, Забіла Наталія Олександрівна, Коломійченко Наталія Валеріївна.Помічник вихователя: Лях Катерина Миколаївна.
Велике ДЯКУЮ нашим вихователям!

4. Юлия Шапоренко [shaporenko1]  (14.04.2015 19:53)
+1
Дуже велика подяка вихователям :Шкурат Валентині Олександрівні,Момот Тетяні Петрівні;вчителю-логопеду Александровій Олександрі Вікторівні та помічнику вихователя Фомук Любов Василівні. Окрема подяка нашому музичному керівнику Іващенко Юлії Миколаївні. Навчання,виховання,розвиток,а саме головне ЛЮБОВ і РОЗУМІННЯ отримують наші дітки в групі "Краплинка".

3. Любов   (14.04.2015 11:26)
0
З великим задоволенням дитина відвідує логопедичну групу, а особливо заняття у логопеда цієї групи Махинько Т.М. Заняття завжди змістовні та цікаві. Вихователі групи уміють зацікавити дітей та виявити індивідуальні особливості дитини.Атмосфера групи дружня, доброзичлива.

2. Вікторія   (10.04.2015 21:06)
0
Моя дитина зараз відвідує молодшу групу. Садочком дуже задоволена. Вихователі турботливі,добрі,привітні , відповідальні,за що і висловлюю им велику вдячність!

1. Ira V-F [violletty]  (10.04.2015 19:46)
0
Моя дитина відвідує дитячий садочок вже друй рік. Кожного разу йдемо з задоволенням, а приходимо додому з великою кількістю вражень та нової інформації. Тобто, робота вихователів помітна відразу. Завжди проводяться  цікаві заняття, що розширюють кругозів дітей.Кожного тижня діти вчать нові вірші .А взагалі, у садочку досить гарні умови, скрізь чисто, охайно й затишно.
За турботливе ставлення до дітей та їх виховання висловлюю щиру вдячність вихователю Шульзі Оксані Миколаївні та помічнику вихователя Павіній Валентині Василівні.

WWW: