П`ятниця, 26.04.2024, 18:01
Головна » 2021 » Грудень » 17 » Не знають втоми руки, що роблять добрі справи
Не знають втоми руки, що роблять добрі справи

Не знають втоми руки,

що роблять добрі справи

15.12.2022  року, напередодні величного свята святого Миколая, в ЗДО №21 «Калинонька» відбулася особлива незабутня зустріч вихованців закладу з Головою громадської організації «Пасічники Ніжинщини», почесним пасічником України Петром Балашем і його незмінним помічником Геннадієм Шмаровозом. Гості принесли солодкий дарунок – мед, яким будуть смакувати малюки і отримувати медові «вітаміни», які є важливими для оздоровлення кожного, адже здавна мед є справжнім золотим ключиком до здоров’язбережувального народного зцілення і зміцнення кожного, хто його споживає. Мед корисний усім, але особливо велику користь приносить він дитячому організму, який росте і розвивається. Петро Іванович Балаш є справжнім меценатом, безкорисливим і щедрим на добрі справи і добрі слова, з якими він звернувся до дітей, вітаючи всіх і кожного, бажаючи рости дужими, сильними, справжніми патріотами своєї країни. Цього бажають дітям, зокрема,  Рябчун Олег, Шмаровоз Геннадій, Козубенко Микола, Ступак Микола і всі члени громадської організації «Пасічники Ніжинщини», які передали також дітям солодкі дарунки з найкращими побажаннями. Нагородою гостям були дзвінкий дитячий сміх і ясні очі малюків, які висловили подяку тривалими щирими оплесками за щедрі подарунки, за увагу і тепло сердець, запрошували приходити до них в гості.

На згадку про зустріч фотокореспондент, справжній професіонал своєї справи, Валерій Кичко зробив чудові фото. Діти з великим задоволенням фотографувалися разом з гостями і ще довго не хотіли відпускати таких незвичайних, особливих, щедрих, добрих людей.

Марія САМОЙЛЕНКО, практичний психолог ЗДО № 21 «Калинонька»

Переглядів: 266 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0