П`ятниця, 19.04.2024, 00:17
Головна » 2020 » Серпень » 31 » ДО ВАШОЇ УВАГИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!
ДО ВАШОЇ УВАГИ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Щиро дякуємо вам за розуміння особливого режиму та відповідальної поведінки в умовах послаблення карантину.

ДО ВАШОЇ УВАГИ!

Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня.

У зв’язку із профілактикою інфекційних захворювань у заклад батьки у 2020 році не допускаються. Ви приводите дитину в заклад і на подвір’ї віддаєте вихователю. Для дорослих обов’язковий масковий режим і 1.5 м дистанціювання!В разі несприятливих погодних умов прийом дітей проводиться перед входом до приміщення. За всіма питаннями спілкуйтеся із вихователями у телефонному режимі!!!

До дитсадку у 2020 р. не пускатимуть дітей та працівників із температурою вище 37,2 С. Приміщення дезінфікується та провітрюється кожні 2 години, з дітьми проводиться якомога більше часу на свіжому повітрі.

При вході до закладу дошкільної освіти працівники та діти проходять температурний скринінг. Також протягом дня, раз на 4 години, працівники вимірюють температуру дітям. Дітей, у яких температура тіла вища за 37,2 С та тих, у кого є симптоми гострого респіраторного захворювання, ізолюються та повідомляється про це батькам.

У період карантину в закладі заборонено:

• використовувати багаторазові рушники, м’які іграшки та килими з довгим ворсом;
  • перебувати в приміщенні у вуличному взутті;
  • проводити заходи за участю дітей більше ніж з однієї групи;
  • проводити батьківські збори, крім тих, що проводять дистанційно.

На час адаптивного карантину дозволено:

• проводити додаткові заняття щодо профілактики вірусних захворювань для дітей;
  • надавати пріоритет активностям на свіжому повітрі;
  • створити максимальну дистанцію в групі та під час харчування;
  • обмежити заняття, що потребують фізичного контакту або додаткового інвентаря;
  • розроблено графік прийому дітей і прогулянок таким чином, щоб не допустити змішуваня груп.

ЗА ВСІМА ПИТАННЯМИ ТЕЛЕФОНУЙТЕ СВОЇМ ВИХОВАТЕЛЯМ І АДМІНІСТРАЦІЇ !!! (04631) 3-19-45

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ДО ВАШОЇ УВАГИ!

Уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня.

У період карантину в закладі заборонено:

• перебувати в приміщенні у вуличному взутті;
  • проводити заходи за участю дітей більше ніж з однієї групи;
  • проводити батьківські збори, крім тих, що проводять дистанційно.

На час адаптивного карантину дозволено:

• проводити додаткові заняття щодо профілактики вірусних захворювань для дітей;
  • надавати пріоритет активностям на свіжому повітрі;