Четвер, 19.10.2017, 17:33
Головна » 2015 » Грудень » 15 » Виховуємо маленьких природолюбчиків
Виховуємо маленьких природолюбчиків

«Краса природи відіграє велику роль у вихованні духовного благородства. Вона виховує в душі дитини здатність відчувати, сприймати тонкощі, відтінки речей, явищ, порухи серця»
В.Сухомлинський

Природа — це невичерпне джерело всебічного розвитку дитини, ефективний засіб формування її світогляду, виховання почуттів. А тому сьогодні зусилля педагогів дошкільного закладу спрямовані не лише на подання відповідних знань, а й  на усвідомлення дітьми екологічної цінності природного середовища у єдності його з людиною. Важливо навчити дитину не лише сприймати красу, бачити її, відчувати і розуміти, а й щоб одержані естетичні враження викликали бажання діяти чесно, гуманно, відповідати власною посильною участю у створенні прекрасного. Вихователі залучають дітей до активного піклування про природу, навчають бережно ставитись до неї. Щоб викликати у малят бажання охороняти природу, піклуватися про неї у ДНЗ організовуються систематичні екскурсії, спостереження, акції.

На виконання завдань з еколого-патріотичного виховання дошкільників була спрямована екологічна акція серед дитячих садків міста, яка проводилася у вересні місяці 2015 року. В рамках акції був переданий екологічний вимпел садочкам  мікрорайону від центральних ДНЗ міста та відбулося прибирання дітьми старших груп  разом з дорослими  території, що прилягає до дитячого садка.

Цікаво та змістовно пройшов колективний перегляд «Швидка екологічна допомога» (організація роботи на екологічній стежині), який був проведений на базі ІІ старшої групи вихователем Якобсон Ю.В.

Для маленької синички ми змайструєм годівнички

Переглядів: 146 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0