Четвер, 26.04.2018, 06:39
Головна » 2015 » Квітень » 30 » "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності".
"Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності".

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку вмінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій у період з 20 по 24 квітня 2015 року в дошкільному навчальному закладі № 21 був проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності".

В рамках "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" були поновлені куточки з питань безпеки життєдіяльності, в методичному кабінеті організована тематична виставка літератури, дидактичних посібників, конспектів занять, сценаріїв свят та розваг, яка допомогла педагогам  в організації навчально-виховної роботи з дошкільниками.

Цікаво пройшли тематичні заняття «Спробуй на гойдалці сам покататись! Будуть навколо всі дивуватись!», «Малеча стій не вибігай, в м’яча на вулиці не грай», «Навчальні ситуації щодня», «З незнайомими людьми обережним будь завжди», «Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна», «Щоб не сталося біди, пам’ятай про це завжди». Малюки оволодівали навичками безпечної поведінки під час захоплюючих дидактичних («Безпечно-небезпечно», «Можна не можна», «Хто чинить неправильно», «Наш друг Світлофор») та сюжетно-рольових ігор («Пожежники», «Рятувальники», «Швидка допомога»).

З дітьми проводилися конкурси, вікторини на знання дітьми правил безпечної поведінки - «Про небезпеку треба знати, а про свою безпеку дбати».

Повчальним для малят стало читання тематичних творів художньої літератури: «Правила безпеки на дорозі для малят» В.Верховень, «Книга про культуру та безпеку» Ю.Каспарова, «Дядя Стьопа – міліціонер» С. Маршака, «Котик та Півник» українська народна казка.

Свої враження від прочитаного і побаченого діти відображали в малюнках, аплікації, ліпленні: «Пожежа в лісі», «Небезпечні предмети», «Вогнище», «Герої казки «Котик та Півник».

Для батьків проведені консультації та надані рекомендації: «Щоб не сталося біди», «Це повинен знати кожен», «Як уникнути стресів, травм та неадекватної поведінки дитини?», «Вчимо дітей берегти здоров’я змалку», «Дисципліна дорослих на вулиці – запорука безпеки дітей».

Переглядів: 385 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0