П`ятниця, 19.04.2024, 21:52
Головна » 2018 » Лютий » 27 » СВЯТО РІДНОЇ МОВИ
СВЯТО РІДНОЇ МОВИ

РІДНУ МОВУ Я ВИВЧАЮ, І ЛЮБЛЮ, І ПОВАЖАЮ

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів,коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

А що таке мова? Це не просто звуки, букви, слова. Мова – це найбільший скарб кожного народу, який треба любити, плекати і берегти. Без мови немає книги, нема театру, школи, неможливе спілкування. Без мови нема і народу. Наша українська мова – одна з найбільших і найкрасивіших мов у світі.

У цей день на свято мови усіх малят садочка запросила група «Мовні ерудити» разом зі своїм вихователем Денисенко Л.О.

Всі зібрались в залі.

Як же не радіти?

Вас вітають щиро

Мовні ерудити!

Живемо ми в Україні,

Любим гори і долини,

Любим кожну в ній людину,

ЇЇ мову солов’їну!

Вірші про рідну мову, милозвучні українські пісні, конкурс на кращого знавця прислів’їв, цікаві мовні ігри та завдання  не залишили байдужими присутніх. А ще на святі згадали Т.Г. Шевченка, видатного українського поета, одного із творців української літературної мови, який дуже любив рідну землю, її співучу прекрасну мову. По собі залишив безсмертні твори, написані чудовою українською мовою.

Переглядів: 633 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0