Понеділок, 17.12.2018, 04:45
Головна » 2015 » Червень » 3 » Родинна зустріч "Якщо зміцніє хоч одна родина Міцніша стане наша Україна".
Родинна зустріч "Якщо зміцніє хоч одна родина Міцніша стане наша Україна".

Сім’я, родина, рід –

Які слова святі.

Вони потрібні кожному в житті.

Якщо зміцніє хоч одна родина

Міцніша стане наша Україна.

Під таким девізом 19 травня в дошкільному навчальному закладі №21 відбулася тепла родинна зустріч, присвячена міжнародному Дню сім’ї, яка запам’яталася надовго сім’ям переселенців (внутрішньо переміщеним особам) і всім, хто приймав в ній участь.

Урочисте дійство підготували працівники дошкільного закладу, який очолює завідувачка Пищик Т.С. спільно з Ніжинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під керівництвом Кучеровської Н.М.

Чарівна ведуча, методист дошкільного закладу Коренькова Н.М. щиро запрошує гостей до світлої зали

Для гостей відкрита

Хата наша біла.

Тільки б жодна кривда

В неї не влетіла.

І сяють ясними промінцями очі вихованців дітей середньої групи №2., і говорять вони про самих рідних людей: маму, тата, бабусю, дідуся, про неділиме і одвідне родинне коло, про житейське поле, яке «засівається не на день минущий, а навіки».

Батькова хата, мамина пісня, дідусева казка, бабусина вишиванка, батькова криниця – усе це родовідна пам’ять, символи України, наші обереги про це звучить-лунає ніжна пісня, яка торкається вразливих струн кожного серця «Мамин рушник» у виконанні Вікторії Тихоненко, музичного керівника дошкільного закладу, бо вишитий рушник – творіння талановитих рук українок, символ єдності сім’ї, любові до рідної землі, до матусі, символ працелюбності.

Разом з дітьми свято продовжують педагоги Олена Бойко, Людмила Сергієнко та Валентина Шкурат. І крутиться сонячне перевесло барвистих пісень, веселого народного гумору, де малесенькі «чомусики» пізнають народні звичаї, обряди, славлять «Родину, родину від батька до сина…» та всю Україну «…з глибоким корінням, з високим гіллям». Від яскравого запального таночка «Василечки» не можуть втриматися малюки-глядачі ,- так і кортить їм кинутися до танцю і разом закружляти в барвистому вихорі.

І знову чарівна Вікторія Тихоненко з піснею «А сорочка мамина біла, біла…» Щирі слова пісні зігріли кожного, огорнули легким серпанком спогадів про свою рідну маму, таку ніжну і ласкаву, наймилішу в цілім світі. В пісенну перекличку вступають хлопчики. Вони вітають своїх рідних жартівливою пісенькою «Цьом-цьом», а дівчатка не залишаються в боргу , пісня «Кожен по-своєму маму вітає» викликала дзвінкий сміх та оплески всіх глядачів.

Дитячий садок – одна велика сім’я. Випускники дитячого садка не забувають його, навіть якщо пройшло вже багато років. Зі своїми оригінальними подарунками на родинне свято прийшли школярі, які колись відвідували дитячий садок. Коврова Жанна та Ярмак Дмитро (8 клас, ЗОШ №15) подарували присутнім чарівне, хвилююче «Танго», Ірина Божок та Діана Василенко (6 клас, ЗОШ№15) презентували іскристий, запальний сучасний танок «Танцювальні фанати», Вікторія Коротченко та Олександра Боровик (6 клас, ЗОШ№16) зачарували присутніх незвичайним, таємничим «Східним танком».

Не залишились без подарунків і самі артисти. Директор Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кучеровська Н.М. щиро дякує всім учасникам і зазначає, що ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружних і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі, родина до родини – народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати. Свідченням цього є сьогоднішнє свято – освідчення в любові до своєї сім’ї, бажання зробити для неї щось приємне. Наталія Миколаївна вручає всім хто готував свято і артистам оригінальні подарунки-сувеніри. Та на цьому свято не закінчується, гостей чекають ще чарівні сюрпризи в Школі мистецтв, куди їх і запрошують. Єднання сердець, думок, помислів триває…

А малюки горді і щасливі від особливої уваги рушають до своєї групи. Їх супроводжують щирими посмішками і оплесками глядачі – дорослі і діти. Нехай вишиваним рушником стелеться перед ними дорога, нехай не знатимуть вони , їх родина та вся Україна біди і горя, і будуть діти, виховані в любові, в повазі і шанобливому ставленні до родинних джерел, надією і опорою своїх батьків і рідної Вітчизни.

Хай Божа ласка зійде на кожну дитину,

Хай Божа сила від зла захистить Україну,

Дітям своїм віддаймо її, краплину святої любові

Дай Боже їм щастя і кращої долі.

Марія Самойленеко, практичний психолог ДНЗ №21

Переглядів: 378 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0