Четвер, 19.10.2017, 17:31
Головна » 2016 » Жовтень » 19 » ЛЮДИ МУЖНІХ ПРОФЕСІЙ
ЛЮДИ МУЖНІХ ПРОФЕСІЙ

Люди мужніх професій

В дошкільному навчальному закладі № 21 18.10.2016р в рамках проведення «Тижня безпеки життєдіяльності»  відбулася особлива, надзвичайно цікава і корисна зустріч з провідним інспектором Ніжинського МРВ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області, старшим лейтенантом служби цивільного захисту Морозом Ярославом Григоровичем. Діти мали можливість спілкуватися із справжнім пожежником, побачили демонстрацію спецодягу та цікавий мультиплікаційний фільм про безпечну поведінку, де змогли закріпити правила безпечної поведінки при використанні побутових електроприладів та газоприладів, правила перебування в природному довкіллі та поводження з вогнем.

Кожен з дітей відчув себе справжнім пожежником, помірявши каску і маску пожежника і від цього малюки були в захваті.

Приємно констатувати той факт, що діти знають, куди телефонувати, якщо сталося лихо. Підтвердженням того була голосна відповідь «101»!

В дошкільному закладі добре розуміють, що безпека – це не просто сума засвоєних дітьми знань, а вміння правильно поводитися в різних ситуаціях, безпечно взаємодіяти з довкіллям. Педагоги пропонують дітям тренінгові форми роботи – застосування своїх знань з правил безпеки в різних видах діяльності: образотворчій, театралізованій, ігровій, фізичній. Тому дорослі і діти з особливим захопленням зустріли запрошення важливого гостя прийти на екскурсію до пожежної частини, де діти можуть зблизька розглянути машини та всі спеціальні засоби пожежогасіння.

Адміністрація дошкільного закладу висловлює щиру вдячність керівництву пожежної частини за організацію зустрічі та за запрошення на проведення екскурсії.

Самойленко М.К., практичний психолог

Переглядів: 127 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0