П`ятниця, 19.04.2024, 21:40
Головна » 2018 » Квітень » 10 » Депутати міської ради привітали дітлахів напередодні Великодня. Напередодні Великодня 6 квітня депутати Ніжинської міської ради від фракції

Депутати міської ради привітали дітлахів напередодні Великодня

Напередодні Великодня 6 квітня депутати Ніжинської міської ради від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Шалай, Андрій Гомоляко та начальник Комунального підприємства «Служба Єдиного Замовника» Микола Борисенко привітали вихованців та колектив дитячого садочка № 21 «Калинонька» з прийдешнім святом.

Перед святом великої Пасхи, до малят поважні гості прийшли з привітанням та подарунками – чудовими та запашними пасками.

Депутати щиро вітали малюків, бажали здоров’я, успіхів, а діти, в свою чергу подарували депутатам пісні та вірші.

Депутати вручили малечі смачні паски, побажали гарних свят, здоров’я та миру, а дітлахи порадували гостей віршиками. Ростіть дужі

Не будьте байдужі,

Сміливі та гожі

На батьків своїх схожі.

Ведуть щиру розмову з дошкільниками депутати ніжинської міської ради Шалай О.В. та Гомоляко А.О.

Ой, яка чудова паска,

Посмакуйте всі будь-ласка

Керівник дитячого садка, Пищик Т.С., подякували депутатам за те, що вони піклуються і допомагають, як у будні, так і в святатапобажала гостям процвітання, здоров’я та Божої благодаті.

Переглядів: 552 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0