П`ятниця, 29.03.2024, 04:04
Головна » 2016 » Серпень » 1 » День Бантика в ДНЗ. 29.07.2016
День Бантика в ДНЗ. 29.07.2016

День Бантика

Традиційним стало проведення в нашому ДНЗ Дня Бантика. Його з нетерпінням чекають не тільки діти, але й батьки та педагоги. Ось і 29 серпня  наш садочок  перетворився на чудову галявину  з безліччю яскравих метеликів-бантиків. Бантики прикрашали одяг малюків, а  мами дівчаток створили незвичайні «бантикові» зачіски.

Ведучі свята музичний керівник Тихоненко Вікторія Віталіївна та хореограф Литовченко Анжеліка Володимирівна проводили веселі конкурси, пропонували дітлахам завдання-сюрпризи, цікаві ігри з бантиками: «Порахуй, скільки бантиків», «Хто швидше зав’яже бантик». Завдяки дошкільнятам красиві мальовані бантики з’явилися і на доріжках дитячого садка. А ще діти співали, танцювали, розповідали веселі гуморески.

Свято подарувало багато усмішок не лише дітям, але й дорослим,  залишило в спогадах кожного найяскравіші враження, зарядило радістю та позитивним настроєм.

Переглядів: 737 | Додав: sad21nizhyn | Рейтинг: 0.0/0