П`ятниця, 17.11.2017, 20:22
Головна » 2016 » Жовтень » 4 » 1 жовтня - Міжнародний день людей літнього віку
1 жовтня - Міжнародний день людей літнього віку

Старих шануйте, яко батька, а молодих, яко братів

Князь Володимир Мономах

У кожної країни є категорія людей, які потребують особливої уваги і піклування, це – люди похилого віку.

Повага до старших вважається в народі рисою, притаманною кожній порядній людині. Щоб виховати цю рису в ДНЗ№21 дітям розповідають різні повчальні історії, казки, легенди, а ще організовують відвідування людей похилого віку в центрі «Милосердя», бо найбільша радість для стареньких – увага і любов дітей, з нею і фізичні болі, на які щедра старість, переносити легше. Прийшли малята з дитсадка, привітали піснею, віршиками, а ще подарували малюнки, від щирого серця, бо самі малювали. А потім частування смачними тістечками, цукерками та чаєм. Затишно та приємно і гостям і господарям. Така щира зустріч та увага надовго запам’ятається всім - дітям та стареньким, які запрошують приходити частіше і не лише на свято, а і в буденні дні.

Завдяки добрій ініціативі завідувача дитсадка Пищик Т.С. та директора центру «Милосердя» Шаповалової І.М. такі відвідини стали доброю традицією та важливим виховним заходом для малюків, а для стареньких особливо необхідними годинами емоційного спілкування – ліками для душі.

Марія Самойленко,

практичний психолог